Czy low-code może rozwiązać problemy związane z niedoborem doświadczonych programistów? Jak tego typu technologie wpłyną na dynamicznie kształtujący się obszar rozwoju oprogramowania? Według Gartnera do roku 2024 rozwiązania low-code będą odpowiadały za ponad 65% aktywności związanej z tworzeniem aplikacji. Jako software house od lat dostarczający systemy dla branży finansowej, gdzie dynamika zmian jest ogromna, już od dawna dostrzegamy korzyści płynące z zastosowania LCDP. Stworzyliśmy w VSoft własną platformę archITekt, którą stale rozwijamy i wykorzystujemy w projektach. Funkcjonalnie pozwala ona na budowanie zarówno prostych, jak i bardzo złożonych systemów znacznie szybciej niż w sposób tradycyjny.
Rosnące zainteresowanie technologią low-code, a także liczne pytania dotyczące tego typu narzędzi, skłoniły nas do zorganizowania cyklu warsztatów z platformą archITekt, podczas których uczestnicy mają okazję przekonać się, jak za pomocą metody drag-and-drop można zbudować działającą aplikację.Do ćwiczeń wybraliśmy przykład zbudowany w oparciu o moduł do generowania dokumentów. Pozwala on tworzyć raporty, wydruki, umowy czy korespondencję seryjną w sposób masowy i automatyczny. Jest to jedno z licznych zastosowań low-code, o których również wspominamy podczas warsztatów.
Jeśli chcesz nabyć nowe umiejętności i wypróbować technologię low-code, zapraszamy Cię do udziału w kolejnej edycji już 29 czerwca!
VSoft archITekt to platforma typu low-code, umożliwiająca łatwe i szybkie tworzenie oprogramowania jakiego potrzebujesz. Prostota tego rozwiązania pozwala na zaangażowanie osób nie będących programistami i budowę aplikacji o dowolnym stopniu złożoności.